Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic flexo folder gluer ] bij elkaar passen 79 producten.
Voeder 4 van de loodrand de Vibrator van de Printerrotary die cutter van Kleurenflexo en Tegenstapelaarmachine
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency, |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Volledige Automatische Golfkartondoos die Machine 150m/min 20.8kw lijmen
| Naam: | Kartondoos die de Machine van Gluer van de Machineomslag lijmen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Duurzame Karton PLC van de Productiemachine Controle 8 Schachtstructuur
| Naam: | Volledig-automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De Productielijn 150m/Min 5 van het octrooi Golfkarton Vouw VOLLEDIGE Automatisch
| Naam: | De Productielijn van golfkarton |
|---|---|
| Voltage: | Douane |
| Haven van Lading: | Guangzhou of Shenzhen |
Golf Kartonnen Vakje die en Machine 300 vouwen lijmen Bladen/Min
| Sleutelwoorden: | flexoomslag gluer |
|---|---|
| Naam: | kartondoos die machine maakt |
| Materiaal: | golfkarton |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
De Starpack Golfdoos Servobesturing van de Productiemachine 1 Jaar Garantie
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |

