Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic flexo folder gluer ] bij elkaar passen 79 producten.
Duurzame Automatische Kartondoos die Machine voor Golfkartondozen maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
500pcs/min semi Automatische Doos Stikkende Machine
| Naam: | Semi-auto Stikkende Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
Twee Stukken de Gezamenlijke van Stitcher Semi Automatische Stikkende Machine voor Golfdozen
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Het semi Automatische, Hand Voeden |
3 de Drukmachine van kleurenflexo, Automatische Golfdoos die Installatie maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
850x1950 het snijden van de Automatische Golfflexo-Doos die van Ce van PrinterSlotter Machine maakt
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatische soort: | Volledig-automatisch |
Van de PrinterSlotter RDC van Toprint Flexo van de computercontrole Machine van de Overdrachtslotter de Vacuüm
| Naam: | Die-cutter van Slotter van de Flexoprinter, Flexo-Omslag die Gluer, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Automatisch Type: | Volledige Geautomatiseerde Controle, Snelle Ordeverandering |
| De Tijd van de ordeverandering: | voor 1-2 kleuren 5 mins, en 3-4 kleuren 15mins |
380V semi Automatische Doos Stikkende Machine Dubbele Servo Semi Auto Tweedelige Gezamenlijke Stitcher
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos het stikken |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
machine van de flexodruk van 380V 50HZ Volledige Geautomatiseerde golf 300 Blad/Min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | Kartondoos die Machine maken |
Volledige Geautomatiseerde Flexo Golfvakje Drukmachine 300 Blad/min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
Flexo Golfvakje Multikleur 300 van de Drukmachine Bladen/Min
| Naam: | De automatische Kleurendruk die van Flexo van de Kartondoos MultiMachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |

