Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic flexo folder gluer ] bij elkaar passen 79 producten.
Automatische Flexo-Printer Slotter Machine, Strapper van Omslaggluer Gealigneerde Machine
| Sleutelwoorden: | De Machine van Gluer van de doosomslag |
|---|---|
| Hoogtepunten: | Gealigneerde Controle, sparen loonkosten en ruimte |
| Dikte: | Kaderdikte 6070mm |
60mm de Machine volledig Geautomatiseerd van Gluer van de Doosomslag Controle die lijmend 300Sheet/min vouwen
| Geautomatiseerde Controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |
automatische flexoprinter slotter
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Automatische Flexo-Druk die het Open/Gesloten Type van Machinehoge snelheid inlassen
| Naam: | De automatische Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Druk die Machine 350 Bladen Min Fully Computerized Control inlassen
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer Slotter inlassen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam, Internationaal Merk |
De Printer Slotter Die Cutter FFG Casemaker van Flexo van de kartondoos
| Naam: | Automatische Flexo-Omslag Gluer die, Kartondoos Machine vouwen |
|---|---|
| Merk: | Toprint |
| Fabrieksplaats: | Foshan, Guangdong, China |
250 Blad Min Carton Making Machine 1190x2400mm Flexo-Printer Slotter Auto Folder Gluer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Printer Slotter 40mm van jaren '40 de Op zwaar werk berekende Flexo het Karton van Omslaggluer het Maken Machine
| Ordeverandering: | Ordeverandering door één Knoop |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Drukplaatverandering: | 40 seconden |

