Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic flexo folder gluer ] bij elkaar passen 79 producten.
Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 1200x2400mm voor het Maken van Kartondozen
| Naam: | Flexoomslag Gluer die, FFG, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al soort die Kartondozen, Kartonindustrie maken |
| De dienst: | Technican Videosteun, Fabrieksregeling, Onlineondersteuning, Berichtingenieur voor Installatie en Op |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
1200x2400mm Flexo Printer Folder Gluer die, volledig Automatische Kartondoos Machine maken
| Naam: | automatische omslag gluer machine |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
De Machine 1200x2400 van Gluer van de kartonomslag voor het Golfkartondoos Maken
| Machinenaam:: | de machine van de kartonomslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
| Materiaal: | Lichaamsdikte 6070mm |
De Enige Schacht Dubbele Slotter van 250 Bladmin box folder gluer machine
| Naam: | De automatische Machine van de Omslaggluer van de Kartondoos |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Voeder: | De Voeder van de loodrand |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Volledige Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 60mm met Vacuümoverdracht Arts Blade
| ceramische rol: | ja |
|---|---|
| Artsenblad: | Facultatief |
| Controle: | Gealigneerde Controle met Printer |
8000kgs automatische Omslag Gluer 380V 50HZ voor Kartondoos het Lijmen
| Naam: | Automatische Omslag Gluer die, Kartondoos Machine lijmen |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
150m/min automatische Omslag Gluer 20.8kw voor het Maken van Golfkartondozen
| Naam: | Machine van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
Open/Dichte van de Omslaggluer van de Typedoos de Machine volledig Geautomatiseerd Controle
| Geautomatiseerde controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |

