Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic flexo folder gluer ] bij elkaar passen 79 producten.
Duurzame Golfkartondoos die het Register van de Machineservobesturing maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Golfkarton het Maken de Randvoeder Vier van het Machinelood Kleur Flexographic Drukmachine
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
220V / 380V van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder 65mm Machinekader
| Naam: | roterende stansmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Golf de Matrijzensnijmachine van 220V 380V voor Golfdozen
| Naam: | De hete Druk die van Verkoopflexo Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |
de 60mm Golfmachine van de Doosdruk/Roterende Matrijzensnijmachine
| Naam: | Flexodruk die Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
60mm 0920 Golfmachine van de Doosdruk/de Drukmachine van de Pizzadoos
| Naam: | De golfmachine van de Doosdruk, Kartondoos die Machine maken |
|---|---|
| De dienst: | De videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage- |
| Automatische rang: | Hoge snelheid, Volledige Automatisch |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |
De groene 2200mm 2500mm Hand Stikkende Gemakkelijke Machine 220V van de Kartondoos werkt
| Naam: | de stikkende machine van de kartondoos |
|---|---|
| Automatisch Type: | Hand |
| Eigenschappen: | Gemakkelijk, kosten neer te werken |

