Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce corrugated cardboard box making machine ] bij elkaar passen 98 producten.
300m/Min de Productielijn Automatische Installatie 5.5KW van het 5 Laagkarton
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Golf Kartonnen Voeder Vier van de Loodrand de Drukmachine van Kleurenflexo
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
FFG Caser 900x2000mm Flexo-Die-Cutter van Omslaggluer Slotter Machine met Octrooi Cert
| Toepassing: | voor het maken van allerlei Kartondozen |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
| Gedreven type: | Toesteltype met Servobesturing |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
Van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder voor Golf
| Naam: | roterende matrijzensnijmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
45m/Min Semi Auto Gluing Machine, Automatische Vouwende het Lijmen Machine 2.5kw
| Naam: | Semi auto het Lijmen het Kartondoos die van de Machine Kleine Orde Machine lijmt |
|---|---|
| Automatisch type: | Halfautomatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
van de de omslag gluer machine van 130 m/Min de auto Pneumatische Hydraulische Hoge snelheid 7500kg
| Naam: | Automatisch Hoge snelheidskarton die en Machine vouwen lijmen |
|---|---|
| Automatische soort: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
StarPack Plooiende Rollen 700kgs voor de Certificatie van Productielijnce
| Naam: | Plooiende Rollen |
|---|---|
| Model: | hangt van requirments van de klant af |
| Type: | om het even welke beschikbare Fluit |

