Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce corrugated cardboard box making machine ] bij elkaar passen 98 producten.
3 de Drukmachine van kleurenflexo, Automatische Golfdoos die Installatie maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
150kw automatisch Vouwend het Lijmen de Drukmateriaal van Machineflexo voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
De Starpack Golfdoos Servobesturing van de Productiemachine 1 Jaar Garantie
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De geautomatiseerde Golfdruk die van de Machine Gemotoriseerde Flexo van de Doosdruk Machine inlassen
| Naam: | De geautomatiseerde en Gemotoriseerde Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Al Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit D |
Automatische Golf Roterende Matrijzensnijmachine/Automatische Roterende Slotter
| Naam: | Dunne Rand die Noterende Machine scheuren |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
500pcs/min semi Automatische Doos Stikkende Machine
| Naam: | Semi-auto Stikkende Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
De Druk die van 300 Bladmin carton box manufacturing machine Flexo Machine inlast
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Golfkartonproductielijn 5.5KW 5 Laag 300m/Min
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Type: | Automatische Hoge snelheid |
Printer Slotter 40mm van jaren '40 de Op zwaar werk berekende Flexo het Karton van Omslaggluer het Maken Machine
| Ordeverandering: | Ordeverandering door één Knoop |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Drukplaatverandering: | 40 seconden |

