Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce corrugated cardboard box making machine ] bij elkaar passen 98 producten.
Duurzame Golfkartondoos die het Register van de Machineservobesturing maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Duurzame Automatische Kartondoos die Machine voor Golfkartondozen maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
0920 Flexo Doos die van het Printer de Slotter Vibrator Stacker Golfkarton Machine maken
| Naam: | De Vibratorstapelaar van Slotter Die Cutter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
3 de Productielijn van het laag Golfkarton 7 Laag de Doos die van het 5 Laagkarton Machine maken
| Naam: | Lijmkeuken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Volledig Automatische Golfdoos die Machine, Flexo-de Machine van Omslaggluer maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Vakje die van de de Machine het Automatische Pizza van 150 Bladmin corrugated box die cutting Machine maken
| Naam: | Automatische Pizzadoos die de Machine Golf Die-cutting Machine van de Kartondoos maken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, snel slijtage-uit Delenlevering |

