Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce corrugated cardboard box making machine ] bij elkaar passen 98 producten.
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Roterende de Matrijzensnijmachine van RDC voor Golfkartondozen
| Naam: | Hoge snelheidsvibrator & Tegenstapelaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
| Grootte: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
150m/min automatische Omslag Gluer 20.8kw voor het Maken van Golfkartondozen
| Naam: | Machine van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
De golf/Printer Slotter Machine With die van Flexo van de Kartondoos voeden vouwen
| Naam: | De automatische Hoge snelheid Golfprinter Slotter Machine die, Kartonnen Flexo-Druk van Flexo van de |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
de Productielijn 150m/min van het 5 vouwkarton voor Dubbel Muurkarton
| Naam: | De productielijn van golfkarton |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
180mm Productielijn de Van golfkarton 300M/min voor Dubbel Muurkarton
| Naam: | golfkartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
150kw automatische Vouwende het Lijmen Machine, Flexo-Drukmachine voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
180mm het Dubbel van de Kartonproductielijn zag Preverwarmer onder ogen 5 laag
| Naam: | Kartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
15KW automatische Machine Twee van Omslaggluer Stitcher in Één Karton Stikkende Machine
| Naam: | De automatische Machine van Omslaggluer Stitcher |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |

