Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce corrugated cardboard box making machine ] bij elkaar passen 98 producten.
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |
Volledig Geautomatiseerd Controle Automatisch Karton die Lijmend Maker 200 van het Machinegeval Blad/Min vouwen
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
4 de Druk die van kleurenflexo Machine, Volledige Automatische Golfdoosmaker inlassen
| Naam: | flexodruk die machine inlast |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
De automatische Vibrator van de Kartondoos RDC Flex Rotary Die Cutter With/Autostapelaarmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 1200x2400mm voor het Maken van Kartondozen
| Naam: | Flexoomslag Gluer die, FFG, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al soort die Kartondozen, Kartonindustrie maken |
| De dienst: | Technican Videosteun, Fabrieksregeling, Onlineondersteuning, Berichtingenieur voor Installatie en Op |
9KW semi Auto 2 stukdoos Gezamenlijke het Lijmen Machine 1 Jaargarantie
| Naam: | Semi auto Twee Stukken de Gezamenlijke van Gluer Stikkende Machine |
|---|---|
| Toepassing: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | het lijmen |
220V / 380V van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder 65mm Machinekader
| Naam: | roterende stansmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
2 laag Golf Kartonnen Machine Automatische Hoge snelheid 380V 50HZ
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Dubbele Facer Golfmachine, 5 Laag Golfproductielijn 5.5KW 500mm
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Type: | Automatisch |
Automatische de Machineservobesturing van de Fluitlamineerder voor Karton het Lamineren
| Naam: | de automatische machine van de fluitlamineerder |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |

