Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ motorized corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 66 producten.
De geautomatiseerde Golfdruk die van de Machine Gemotoriseerde Flexo van de Doosdruk Machine inlassen
| Naam: | De geautomatiseerde en Gemotoriseerde Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Al Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit D |
Flexo Golfvakje Multikleur 300 van de Drukmachine Bladen/Min
| Naam: | De automatische Kleurendruk die van Flexo van de Kartondoos MultiMachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
Starpack Corrugated Box Printing Machine Fully Automatic 180 Sheet/min
| Naam: | De golfdruk die van Flexo van de Kartondoos Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Volledig Automatische Golfdoos die Machine, Flexo-de Machine van Omslaggluer maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Van de Printerslotter die cutter van servobesturingsflexo Automatische Golfdoos die de volledig Machine maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
De Starpack Golfdoos Servobesturing van de Productiemachine 1 Jaar Garantie
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |
850x1950 het snijden van de Automatische Golfflexo-Doos die van Ce van PrinterSlotter Machine maakt
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatische soort: | Volledig-automatisch |
380V 3 van de de drukmachine van Kleuren de automatische flexo Golfdoos die Installatie 900x2000 maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatische soort: | Volledig Automatisch Type |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |

