Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ motorized corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Van de PrinterSlotter RDC van Toprint Flexo van de computercontrole Machine van de Overdrachtslotter de Vacuüm
| Naam: | Die-cutter van Slotter van de Flexoprinter, Flexo-Omslag die Gluer, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Automatisch Type: | Volledige Geautomatiseerde Controle, Snelle Ordeverandering |
| De Tijd van de ordeverandering: | voor 1-2 kleuren 5 mins, en 3-4 kleuren 15mins |
De automatische Vibrator van de Kartondoos RDC Flex Rotary Die Cutter With/Autostapelaarmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Van de Overdrachtflexo van RDC de Vacuümprinter Slotter Machine Box die Autostapelaar maken
| Naam: | Die-cutter van Slotter van de Flexoprinter, Flexo-Omslag die Gluer, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Controle: | Computercontrole met beschikbaar Touch screen, om aan ERP Systeem te verbinden |
| Kleuren: | facultatief |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
De Enige Schacht Dubbele Slotter van 250 Bladmin box folder gluer machine
| Naam: | De automatische Machine van de Omslaggluer van de Kartondoos |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Voeder: | De Voeder van de loodrand |
220V / 380V van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder 65mm Machinekader
| Naam: | roterende stansmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
Van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder voor Golf
| Naam: | roterende matrijzensnijmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Het volledige de Hoge snelheid van de de Lamineerdersmachine 30KW van de Servobesturings Autofluit Stabiele Lopen
| het voeden manier: | Het automatische voeden |
|---|---|
| Naam: | De volledige Lamineerder van de Servobesturings Automatische Fluit |
| Functie: | De omslag van de kartondoos gluer |

