Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ motorized corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Golfkarton het Maken Machine Volledige Automatische 380V 50HZ voor Kartondozen
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De Druk die van 300 Bladmin carton box manufacturing machine Flexo Machine inlast
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Van de Omslaggluer van Toprintflexo Golf het Kartondoos die 150kw Machine maken
| Naam: | De volledig Automatische Machine van Gluer van de Kartonomslag |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Gewicht: | 48-55tons |
Golf Kartonnen Vakje die en Machine 300 vouwen lijmen Bladen/Min
| Sleutelwoorden: | flexoomslag gluer |
|---|---|
| Naam: | kartondoos die machine maakt |
| Materiaal: | golfkarton |
De servobesturing Golf van de Snijmachineflexo van de Doosmatrijs Printer Slotter
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter van Machinefle |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
150kw automatische Vouwende het Lijmen Machine, Flexo-Drukmachine voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |

