Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ motorized corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Roterende de Matrijzensnijmachine van RDC voor Golfkartondozen
| Naam: | Hoge snelheidsvibrator & Tegenstapelaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
| Grootte: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Kartonkarton het Maken de Omwenteling van Slotter Six Shafts van de Machinerdc Flexo Printer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
250 Blad Min Carton Making Machine 1190x2400mm Flexo-Printer Slotter Auto Folder Gluer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 1200x2400mm voor het Maken van Kartondozen
| Naam: | Flexoomslag Gluer die, FFG, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al soort die Kartondozen, Kartonindustrie maken |
| De dienst: | Technican Videosteun, Fabrieksregeling, Onlineondersteuning, Berichtingenieur voor Installatie en Op |
Gemakkelijke de Snijders de Machine van 350 Bladenmin flexo printer slotter die werkt
| Naam: | De Vibratorstapelaar van Slotter Die Cutter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
45m/Min Semi Auto Gluing Machine, Automatische Vouwende het Lijmen Machine 2.5kw
| Naam: | Semi auto het Lijmen het Kartondoos die van de Machine Kleine Orde Machine lijmt |
|---|---|
| Automatisch type: | Halfautomatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
150kw automatisch Vouwend het Lijmen de Drukmateriaal van Machineflexo voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
Het volledige Automatische Flexo-de Machine van Omslaggluer het In orde maken Hoekknipsel Tellende Uitwerpen
| Naam: | De Fabrikanten van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Beschikbare berichtingenieur, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
Automatische Golf Roterende Matrijzensnijmachine/Automatische Roterende Slotter
| Naam: | Dunne Rand die Noterende Machine scheuren |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |

