Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printer slotter machine ] bij elkaar passen 87 producten.
Vakje die van de de Machine het Automatische Pizza van 150 Bladmin corrugated box die cutting Machine maken
| Naam: | Automatische Pizzadoos die de Machine Golf Die-cutting Machine van de Kartondoos maken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, snel slijtage-uit Delenlevering |
Duurzame Karton PLC van de Productiemachine Controle 8 Schachtstructuur
| Naam: | Volledig-automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
8000kgs automatische Omslag Gluer 380V 50HZ voor Kartondoos het Lijmen
| Naam: | Automatische Omslag Gluer die, Kartondoos Machine lijmen |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
150m/min automatische Omslag Gluer 20.8kw voor het Maken van Golfkartondozen
| Naam: | Machine van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
De Productielijn 150m/Min 5 van het octrooi Golfkarton Vouw VOLLEDIGE Automatisch
| Naam: | De Productielijn van golfkarton |
|---|---|
| Voltage: | Douane |
| Haven van Lading: | Guangzhou of Shenzhen |

