Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printer slotter machine ] bij elkaar passen 87 producten.
Golf de Matrijzensnijmachine van 220V 380V voor Golfdozen
| Naam: | De hete Druk die van Verkoopflexo Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |
De Starpack Golfdoos Servobesturing van de Productiemachine 1 Jaar Garantie
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
PLC de Druk die van Controleflexo Volledige Automatisch van de Matrijzensnijmachine inlassen
| Gebruik: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Functies: | Het voeden, Druk, het Snijden, het Vouwen, het Lijmen |
| Type: | Éénmalige Pasmachine |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
150kw automatisch Vouwend het Lijmen de Drukmateriaal van Machineflexo voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
150kw automatische Vouwende het Lijmen Machine, Flexo-Drukmachine voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Open/Dichte van de Omslaggluer van de Typedoos de Machine volledig Geautomatiseerd Controle
| Geautomatiseerde controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |
60mm de Machine volledig Geautomatiseerd van Gluer van de Doosomslag Controle die lijmend 300Sheet/min vouwen
| Geautomatiseerde Controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |

