Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printer slotter machine ] bij elkaar passen 87 producten.
60mm 0920 Golfmachine van de Doosdruk/de Drukmachine van de Pizzadoos
| Naam: | De golfmachine van de Doosdruk, Kartondoos die Machine maken |
|---|---|
| De dienst: | De videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage- |
| Automatische rang: | Hoge snelheid, Volledige Automatisch |
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Twee Stukken de Gezamenlijke van Stitcher Semi Automatische Stikkende Machine voor Golfdozen
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Het semi Automatische, Hand Voeden |
Automatische de Machine150m/min gemakkelijke verrichting van Gluer van de Kartonomslag
| Naam: | Machine van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
Volledige Automatische Golfkartondoos die Machine 150m/min 20.8kw lijmen
| Naam: | Kartondoos die de Machine van Gluer van de Machineomslag lijmen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
380V semi Automatische Doos Stikkende Machine Dubbele Servo Semi Auto Tweedelige Gezamenlijke Stitcher
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos het stikken |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
500pcs/min semi Automatische Doos Stikkende Machine
| Naam: | Semi-auto Stikkende Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |
Van de Omslaggluer van Toprintflexo Golf het Kartondoos die 150kw Machine maken
| Naam: | De volledig Automatische Machine van Gluer van de Kartonomslag |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Gewicht: | 48-55tons |
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |

