Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 112 producten.
Volledig Automatische Golfdoos die Machine, Flexo-de Machine van Omslaggluer maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
900x2000mm Flexo de Automatische Golfdoos die van Omslaggluer Machine maken
| Machinenaam: | automatische omslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Macking Golfkartondozen |
| Sleutelwoorden: | de drukmachine van de kartondoos |
Van de Printerslotter die cutter van servobesturingsflexo Automatische Golfdoos die de volledig Machine maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
380V volledig Automatische Kartondoos die tot Machine 60mm maakt Pizzadoos die Machine maakt
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch Type: | Volledig-automatisch |
Duurzame Automatische Kartondoos die Machine voor Golfkartondozen maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
3 de Drukmachine van kleurenflexo, Automatische Golfdoos die Installatie maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
Volledig Automatische Kartondoos die Machine, de Pizzadoos maken die van 380V 60mm Machine maken
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |
1200x2400mm Flexo Printer Folder Gluer die, volledig Automatische Kartondoos Machine maken
| Naam: | automatische omslag gluer machine |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
Vakje die van de de Machine het Automatische Pizza van 150 Bladmin corrugated box die cutting Machine maken
| Naam: | Automatische Pizzadoos die de Machine Golf Die-cutting Machine van de Kartondoos maken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, snel slijtage-uit Delenlevering |

