Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 112 producten.
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
5 Layer Corrugated Paperboard Production Line Full Automatic
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
4 de Druk die van kleurenflexo Machine, Volledige Automatische Golfdoosmaker inlassen
| Naam: | flexodruk die machine inlast |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Volledige Automatische Roterende Matrijzensnijder, de 65mm Golfsnijmachine van de Kartondoos
| Naam: | Automatische Roterende Matrijzensnijder |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
15KW automatische Machine Twee van Omslaggluer Stitcher in Één Karton Stikkende Machine
| Naam: | De automatische Machine van Omslaggluer Stitcher |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
180mm Productielijn de Van golfkarton 300M/min voor Dubbel Muurkarton
| Naam: | golfkartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |

