Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 112 producten.
180mm het Dubbel van de Kartonproductielijn zag Preverwarmer onder ogen 5 laag
| Naam: | Kartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Kleurt de volledig Geautomatiseerde Matrijzensnijder, 180 Blad/min 3 Flexo-Drukmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Gemakkelijke de Snijders de Machine van 350 Bladenmin flexo printer slotter die werkt
| Naam: | De Vibratorstapelaar van Slotter Die Cutter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
2 laag Golf Kartonnen Machine Automatische Hoge snelheid 380V 50HZ
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Kartonnen Flexo-Druk die Machine inlassen
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Kartonnen Flexo-Druk die het Register van de Machineservobesturing inlassen
| Naam: | Doos die van het het Register de Golfkarton van de ervocontrole Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
300m/Min de Productielijn Automatische Installatie 5.5KW van het 5 Laagkarton
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Roterende de Matrijzensnijmachine van RDC voor Golfkartondozen
| Naam: | Hoge snelheidsvibrator & Tegenstapelaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
| Grootte: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Van de PrinterSlotter RDC van Toprint Flexo van de computercontrole Machine van de Overdrachtslotter de Vacuüm
| Naam: | Die-cutter van Slotter van de Flexoprinter, Flexo-Omslag die Gluer, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Automatisch Type: | Volledige Geautomatiseerde Controle, Snelle Ordeverandering |
| De Tijd van de ordeverandering: | voor 1-2 kleuren 5 mins, en 3-4 kleuren 15mins |
Gepaste kleur300sheet/Min Flexo Printer Slotter machine met het Knipsel van het Voersysteem 850x1950
| Naam: | De machine van Slotter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatische soort: | Volledig-automatisch |

