Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 112 producten.
Dubbele Facer Golfmachine, 5 Laag Golfproductielijn 5.5KW 500mm
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Type: | Automatisch |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
45m/Min Semi Auto Gluing Machine, Automatische Vouwende het Lijmen Machine 2.5kw
| Naam: | Semi auto het Lijmen het Kartondoos die van de Machine Kleine Orde Machine lijmt |
|---|---|
| Automatisch type: | Halfautomatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
Automatische de Machineservobesturing van de Fluitlamineerder voor Karton het Lamineren
| Naam: | de automatische machine van de fluitlamineerder |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
FFG Caser 900x2000mm Flexo-Die-Cutter van Omslaggluer Slotter Machine met Octrooi Cert
| Toepassing: | voor het maken van allerlei Kartondozen |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
| Gedreven type: | Toesteltype met Servobesturing |
9KW semi Auto 2 stukdoos Gezamenlijke het Lijmen Machine 1 Jaargarantie
| Naam: | Semi auto Twee Stukken de Gezamenlijke van Gluer Stikkende Machine |
|---|---|
| Toepassing: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | het lijmen |
StarPack Plooiende Rollen 700kgs voor de Certificatie van Productielijnce
| Naam: | Plooiende Rollen |
|---|---|
| Model: | hangt van requirments van de klant af |
| Type: | om het even welke beschikbare Fluit |

