Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 112 producten.
850x1950 het snijden van de Automatische Golfflexo-Doos die van Ce van PrinterSlotter Machine maakt
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatische soort: | Volledig-automatisch |
Golfkarton het Maken Machine Volledige Automatische 380V 50HZ voor Kartondozen
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
380V 3 van de de drukmachine van Kleuren de automatische flexo Golfdoos die Installatie 900x2000 maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatische soort: | Volledig Automatisch Type |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
3 de Productielijn van het laag Golfkarton 7 Laag de Doos die van het 5 Laagkarton Machine maken
| Naam: | Lijmkeuken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Duurzame Golfkartondoos die het Register van de Machineservobesturing maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
de 60mm Golfmachine van de Doosdruk/Roterende Matrijzensnijmachine
| Naam: | Flexodruk die Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Golfkarton het Maken de Randvoeder Vier van het Machinelood Kleur Flexographic Drukmachine
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
Volledige Geautomatiseerde Flexo Golfvakje Drukmachine 300 Blad/min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |

