Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ 0920 corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 67 producten.
60mm 0920 Golfmachine van de Doosdruk/de Drukmachine van de Pizzadoos
| Naam: | De golfmachine van de Doosdruk, Kartondoos die Machine maken |
|---|---|
| De dienst: | De videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage- |
| Automatische rang: | Hoge snelheid, Volledige Automatisch |
Flexo Golfvakje Multikleur 300 van de Drukmachine Bladen/Min
| Naam: | De automatische Kleurendruk die van Flexo van de Kartondoos MultiMachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
de 60mm Golfmachine van de Doosdruk/Roterende Matrijzensnijmachine
| Naam: | Flexodruk die Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Starpack Corrugated Box Printing Machine Fully Automatic 180 Sheet/min
| Naam: | De golfdruk die van Flexo van de Kartondoos Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
De geautomatiseerde Golfdruk die van de Machine Gemotoriseerde Flexo van de Doosdruk Machine inlassen
| Naam: | De geautomatiseerde en Gemotoriseerde Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Al Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit D |
Volledige Geautomatiseerde Flexo Golfvakje Drukmachine 300 Blad/min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
900x2000mm Flexo de Automatische Golfdoos die van Omslaggluer Machine maken
| Machinenaam: | automatische omslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Macking Golfkartondozen |
| Sleutelwoorden: | de drukmachine van de kartondoos |
0920 Golfsnijmachine van de Doosmatrijs/Kartondruk die Machine inlassen
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Naam: | Servobesturing Golfdoos het Die-cutting de Doosdruk die van het Machinekarton Machine inlassen |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Van de Printerslotter die cutter van servobesturingsflexo Automatische Golfdoos die de volledig Machine maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Volledig Automatische Golfdoos die Machine, Flexo-de Machine van Omslaggluer maken
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |

