Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ 0920 corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 67 producten.
Duurzame Golfkartondoos die het Register van de Machineservobesturing maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Golfkarton het Maken de Randvoeder Vier van het Machinelood Kleur Flexographic Drukmachine
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
Duurzame Automatische Kartondoos die Machine voor Golfkartondozen maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Volledig Automatische Kartondoos die Machine, de Pizzadoos maken die van 380V 60mm Machine maken
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
380V volledig Automatische Kartondoos die tot Machine 60mm maakt Pizzadoos die Machine maakt
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch Type: | Volledig-automatisch |
Van de Omslaggluer van Toprintflexo Golf het Kartondoos die 150kw Machine maken
| Naam: | De volledig Automatische Machine van Gluer van de Kartonomslag |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Gewicht: | 48-55tons |
150kw automatische Vouwende het Lijmen Machine, Flexo-Drukmachine voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
De servobesturing Golf van de Snijmachineflexo van de Doosmatrijs Printer Slotter
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter van Machinefle |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Golf de Matrijzensnijmachine van 220V 380V voor Golfdozen
| Naam: | De hete Druk die van Verkoopflexo Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |
Golf Kartonnen Voeder Vier van de Loodrand de Drukmachine van Kleurenflexo
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |

