Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ 0920 corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 67 producten.
4 de Druk die van kleurenflexo Machine, Volledige Automatische Golfdoosmaker inlassen
| Naam: | flexodruk die machine inlast |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
De Druk die van 300 Bladmin carton box manufacturing machine Flexo Machine inlast
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Golf Kartonnen Vakje die en Machine 300 vouwen lijmen Bladen/Min
| Sleutelwoorden: | flexoomslag gluer |
|---|---|
| Naam: | kartondoos die machine maakt |
| Materiaal: | golfkarton |
3 de Drukmachine van kleurenflexo, Automatische Golfdoos die Installatie maken
| Naam: | Flexoprinter Slotter die, Volledige Automatische Flexo-Druk Machine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |

