Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ 0920 corrugated box printing machine ] bij elkaar passen 67 producten.
Kartonvakje de Druk die van Flexo Matrijzensnijmachine 180 inlassen Blad/min voor Pizzavakje het Maken
| Naam: | De automatische Druk die van Flexo van de Kartondoos Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |
Kartonnen Flexo-Druk die Machine inlassen
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Kartonnen Flexo-Druk die het Register van de Machineservobesturing inlassen
| Naam: | Doos die van het het Register de Golfkarton van de ervocontrole Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Druk die het Open/Gesloten Type van Machinehoge snelheid inlassen
| Naam: | De automatische Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De Machine 1200x2400 van Gluer van de kartonomslag voor het Golfkartondoos Maken
| Machinenaam:: | de machine van de kartonomslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
| Materiaal: | Lichaamsdikte 6070mm |
Volledige Geautomatiseerde Flexo-Druk die Vacuüm de Overdrachtbovenkant inlassen van de Machinehoge snelheid
| Naam: | De volledige Geautomatiseerde Druk die van Flexo van de Hoge snelheids Vacuümoverdracht Hoogste Die- |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| garantie: | Gehele Machine 1 jaargarantie, het Voeden Transmissiedoos 3 Jaar |
De Druk die van HD Flexo Vacuüm de Overdracht Hoogste Stabiele Duurzaam inlassen van de Machinehoge snelheid
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | De volledige Geautomatiseerde Druk die van Flexo van de Hoge snelheids Vacuümoverdracht Hoogste Die- |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Voeder 4 van de loodrand de Vibrator van de Printerrotary die cutter van Kleurenflexo en Tegenstapelaarmachine
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency, |
Volledig Geautomatiseerd Controle Automatisch Karton die Lijmend Maker 200 van het Machinegeval Blad/Min vouwen
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Het golf het Voeden van de Printerslotter machine with van Flexo van de Kartondoos Vouwen
| Naam: | De automatische Hoge snelheid Golfprinter Slotter Machine die, Kartonnen Flexo-Druk van Flexo van de |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch Type: | Volledig-automatisch |

