Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printing machine for corrugated carton ] bij elkaar passen 79 producten.
Golf Kartonnen Vakje die en Machine 300 vouwen lijmen Bladen/Min
| Sleutelwoorden: | flexoomslag gluer |
|---|---|
| Naam: | kartondoos die machine maakt |
| Materiaal: | golfkarton |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Printer Slotter 40mm van jaren '40 de Op zwaar werk berekende Flexo het Karton van Omslaggluer het Maken Machine
| Ordeverandering: | Ordeverandering door één Knoop |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Drukplaatverandering: | 40 seconden |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
De groene 2200mm 2500mm Hand Stikkende Gemakkelijke Machine 220V van de Kartondoos werkt
| Naam: | de stikkende machine van de kartondoos |
|---|---|
| Automatisch Type: | Hand |
| Eigenschappen: | Gemakkelijk, kosten neer te werken |
220V / 380V van de de Matrijzensnijmachine RDC van de kartondoos Roterende de Matrijzensnijder 65mm Machinekader
| Naam: | roterende stansmachine |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
De Enige Schacht Dubbele Slotter van 250 Bladmin box folder gluer machine
| Naam: | De automatische Machine van de Omslaggluer van de Kartondoos |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Voeder: | De Voeder van de loodrand |

