Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printing machine for corrugated carton ] bij elkaar passen 79 producten.
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Gepaste kleur 300 Blad/Min Flexo Printer Slotter With-Voersysteem
| Naam: | Flexoprinter Slotter Machine |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch Type: | Volledig-automatisch |
Volledig Geautomatiseerd Controle Automatisch Karton die Lijmend Maker 200 van het Machinegeval Blad/Min vouwen
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Voeder 4 van de loodrand de Vibrator van de Printerrotary die cutter van Kleurenflexo en Tegenstapelaarmachine
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency, |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |
Gemakkelijke de Snijders de Machine van 350 Bladenmin flexo printer slotter die werkt
| Naam: | De Vibratorstapelaar van Slotter Die Cutter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |

