Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo printing machine for corrugated carton ] bij elkaar passen 79 producten.
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Flexo Golfvakje Multikleur 300 van de Drukmachine Bladen/Min
| Naam: | De automatische Kleurendruk die van Flexo van de Kartondoos MultiMachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
0920 Flexo Doos die van het Printer de Slotter Vibrator Stacker Golfkarton Machine maken
| Naam: | De Vibratorstapelaar van Slotter Die Cutter van de Flexoprinter |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |
Vakje die van de de Machine het Automatische Pizza van 150 Bladmin corrugated box die cutting Machine maken
| Naam: | Automatische Pizzadoos die de Machine Golf Die-cutting Machine van de Kartondoos maken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, snel slijtage-uit Delenlevering |
De golf/Printer Slotter Machine With die van Flexo van de Kartondoos voeden vouwen
| Naam: | De automatische Hoge snelheid Golfprinter Slotter Machine die, Kartonnen Flexo-Druk van Flexo van de |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Kartonkarton het Maken de Omwenteling van Slotter Six Shafts van de Machinerdc Flexo Printer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
De servobesturing Golf van de Snijmachineflexo van de Doosmatrijs Printer Slotter
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter van Machinefle |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |

