Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ toprint flexo printer slotter ] bij elkaar passen 69 producten.
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Volledig Automatische Kartondoos die Machine, de Pizzadoos maken die van 380V 60mm Machine maken
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Volledige Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 60mm met Vacuümoverdracht Arts Blade
| ceramische rol: | ja |
|---|---|
| Artsenblad: | Facultatief |
| Controle: | Gealigneerde Controle met Printer |
0920 Golfsnijmachine van de Doosmatrijs/Kartondruk die Machine inlassen
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Naam: | Servobesturing Golfdoos het Die-cutting de Doosdruk die van het Machinekarton Machine inlassen |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De Machine 1200x2400 van Gluer van de kartonomslag voor het Golfkartondoos Maken
| Machinenaam:: | de machine van de kartonomslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
| Materiaal: | Lichaamsdikte 6070mm |
3 vouw 5 Vouw 7 Vouw Golfvakje die tot Machine maken 300 Bladen Min With Touch Screen
| Drukkleur: | Multikleuren |
|---|---|
| Max. Max. Hoogte Production Speed Productiesnelheid: | 300sheets/min |
| Touch screencontrole: | ja |
Roterende de Matrijzensnijmachine van RDC voor Golfkartondozen
| Naam: | Hoge snelheidsvibrator & Tegenstapelaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
| Grootte: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |

