Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ toprint flexo printer slotter ] bij elkaar passen 69 producten.
Kartonnen Flexo-Druk die Machine inlassen
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Volledige Geautomatiseerde Flexo-Druk die Vacuüm de Overdrachtbovenkant inlassen van de Machinehoge snelheid
| Naam: | De volledige Geautomatiseerde Druk die van Flexo van de Hoge snelheids Vacuümoverdracht Hoogste Die- |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| garantie: | Gehele Machine 1 jaargarantie, het Voeden Transmissiedoos 3 Jaar |
De Druk die van HD Flexo Vacuüm de Overdracht Hoogste Stabiele Duurzaam inlassen van de Machinehoge snelheid
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | De volledige Geautomatiseerde Druk die van Flexo van de Hoge snelheids Vacuümoverdracht Hoogste Die- |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
De automatische Vibrator van de Kartondoos RDC Flex Rotary Die Cutter With/Autostapelaarmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
150kw automatisch Vouwend het Lijmen de Drukmateriaal van Machineflexo voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
Het volledige Automatische Flexo-de Machine van Omslaggluer het In orde maken Hoekknipsel Tellende Uitwerpen
| Naam: | De Fabrikanten van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Beschikbare berichtingenieur, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |
PLC de Druk die van Controleflexo Volledige Automatisch van de Matrijzensnijmachine inlassen
| Gebruik: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Functies: | Het voeden, Druk, het Snijden, het Vouwen, het Lijmen |
| Type: | Éénmalige Pasmachine |

