Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ full automatic flexo printer slotter ] bij elkaar passen 84 producten.
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Volledige Automatische Golfkartondoos die Machine 150m/min 20.8kw lijmen
| Naam: | Kartondoos die de Machine van Gluer van de Machineomslag lijmen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |
De Productielijn 150m/Min 5 van het octrooi Golfkarton Vouw VOLLEDIGE Automatisch
| Naam: | De Productielijn van golfkarton |
|---|---|
| Voltage: | Douane |
| Haven van Lading: | Guangzhou of Shenzhen |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Open/Dichte van de Omslaggluer van de Typedoos de Machine volledig Geautomatiseerd Controle
| Geautomatiseerde controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |
Vakje die van de de Machine het Automatische Pizza van 150 Bladmin corrugated box die cutting Machine maken
| Naam: | Automatische Pizzadoos die de Machine Golf Die-cutting Machine van de Kartondoos maken |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, snel slijtage-uit Delenlevering |
Duurzame Karton PLC van de Productiemachine Controle 8 Schachtstructuur
| Naam: | Volledig-automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
Duurzame Golfkartondoos die het Register van de Machineservobesturing maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Golfkarton het Maken de Randvoeder Vier van het Machinelood Kleur Flexographic Drukmachine
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |

