Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo folder gluer machine ] bij elkaar passen 82 producten.
Duurzame Automatische Kartondoos die Machine voor Golfkartondozen maken
| Naam: | Doos die van het servobesturings de Register Golfkarton Machine, Kartonnen Flexo-Druk maken die Mach |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
850x1950 het snijden van de Automatische Golfflexo-Doos die van Ce van PrinterSlotter Machine maakt
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatische soort: | Volledig-automatisch |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
PLC de Druk die van Controleflexo Volledige Automatisch van de Matrijzensnijmachine inlassen
| Gebruik: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Functies: | Het voeden, Druk, het Snijden, het Vouwen, het Lijmen |
| Type: | Éénmalige Pasmachine |
De Starpack Golfdoos Servobesturing van de Productiemachine 1 Jaar Garantie
| Naam: | golfkarton het maken machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Kartonkarton het Maken de Omwenteling van Slotter Six Shafts van de Machinerdc Flexo Printer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
De automatische Vibrator van de Kartondoos RDC Flex Rotary Die Cutter With/Autostapelaarmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Golfkarton het Maken de Randvoeder Vier van het Machinelood Kleur Flexographic Drukmachine
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
Golf Kartonnen Voeder Vier van de Loodrand de Drukmachine van Kleurenflexo
| Naam: | Loodrand, Voeder Vier de Druk van Kleurenflexo, Roterend Inlassen, Die-cutter, Vibrator, Tegenstapel |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
machine van de flexodruk van 380V 50HZ Volledige Geautomatiseerde golf 300 Blad/Min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | Kartondoos die Machine maken |

