Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ flexo folder gluer machine ] bij elkaar passen 82 producten.
Automatische Flexo-Printer Slotter Machine, Strapper van Omslaggluer Gealigneerde Machine
| Sleutelwoorden: | De Machine van Gluer van de doosomslag |
|---|---|
| Hoogtepunten: | Gealigneerde Controle, sparen loonkosten en ruimte |
| Dikte: | Kaderdikte 6070mm |
8000kgs automatische Omslag Gluer 380V 50HZ voor Kartondoos het Lijmen
| Naam: | Automatische Omslag Gluer die, Kartondoos Machine lijmen |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
De Printer Slotter Die Cutter FFG Casemaker van Flexo van de kartondoos
| Naam: | Automatische Flexo-Omslag Gluer die, Kartondoos Machine vouwen |
|---|---|
| Merk: | Toprint |
| Fabrieksplaats: | Foshan, Guangdong, China |
1200x2400mm Flexo Printer Folder Gluer die, volledig Automatische Kartondoos Machine maken
| Naam: | automatische omslag gluer machine |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
De Druk die van 300 Bladmin carton box manufacturing machine Flexo Machine inlast
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Druk die het Open/Gesloten Type van Machinehoge snelheid inlassen
| Naam: | De automatische Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
automatische flexoprinter slotter
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Automatische Flexo-Druk die Machine 350 Bladen Min Fully Computerized Control inlassen
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer Slotter inlassen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam, Internationaal Merk |
4 de Druk die van kleurenflexo Machine, Volledige Automatische Golfdoosmaker inlassen
| Naam: | flexodruk die machine inlast |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |

