Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ corrugated box making machine ] bij elkaar passen 115 producten.
180mm Productielijn de Van golfkarton 300M/min voor Dubbel Muurkarton
| Naam: | golfkartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
15KW automatische Machine Twee van Omslaggluer Stitcher in Één Karton Stikkende Machine
| Naam: | De automatische Machine van Omslaggluer Stitcher |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Van de Overdrachtflexo van RDC de Vacuümprinter Slotter Machine Box die Autostapelaar maken
| Naam: | Die-cutter van Slotter van de Flexoprinter, Flexo-Omslag die Gluer, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Controle: | Computercontrole met beschikbaar Touch screen, om aan ERP Systeem te verbinden |
| Kleuren: | facultatief |
180mm het Dubbel van de Kartonproductielijn zag Preverwarmer onder ogen 5 laag
| Naam: | Kartonproductielijn |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Kleurt de volledig Geautomatiseerde Matrijzensnijder, 180 Blad/min 3 Flexo-Drukmachine
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Machine inlassen |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
2 laag Golf Kartonnen Machine Automatische Hoge snelheid 380V 50HZ
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Haven van lading: | Guangzhou of Shenzhen China |
Kartonnen Flexo-Druk die Machine inlassen
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
|---|---|
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Kartonnen Flexo-Druk die het Register van de Machineservobesturing inlassen
| Naam: | Doos die van het het Register de Golfkarton van de ervocontrole Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Druk die het Open/Gesloten Type van Machinehoge snelheid inlassen
| Naam: | De automatische Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Druk die Machine 350 Bladen Min Fully Computerized Control inlassen
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer Slotter inlassen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam, Internationaal Merk |

