Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ corrugated box making machine ] bij elkaar passen 115 producten.
Kartonvakje de Druk die van Flexo Matrijzensnijmachine 180 inlassen Blad/min voor Pizzavakje het Maken
| Naam: | De automatische Druk die van Flexo van de Kartondoos Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |
0920 Golfsnijmachine van de Doosmatrijs/Kartondruk die Machine inlassen
| Sleutelwoorden: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Naam: | Servobesturing Golfdoos het Die-cutting de Doosdruk die van het Machinekarton Machine inlassen |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Golfkartonproductielijn 5.5KW 5 Laag 300m/Min
| Naam: | Kartonproductielijn, Golfkarton die Machine maken, die Kartonproductielijn plooien |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Type: | Automatische Hoge snelheid |
De Machine 1200x2400 van Gluer van de kartonomslag voor het Golfkartondoos Maken
| Machinenaam:: | de machine van de kartonomslag gluer |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
| Materiaal: | Lichaamsdikte 6070mm |
4 de Druk die van kleurenflexo Machine, Volledige Automatische Golfdoosmaker inlassen
| Naam: | flexodruk die machine inlast |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
2200mm werkt de 2500mm Hand Stikkende Gemakkelijke Machine 220V van de Kartondoos
| Naam: | De Stikkende Machine van de kartondoos |
|---|---|
| Automatisch type: | Hand |
| Eigenschappen: | Gemakkelijk, kosten neer te werken |
De groene 2200mm 2500mm Hand Stikkende Gemakkelijke Machine 220V van de Kartondoos werkt
| Naam: | de stikkende machine van de kartondoos |
|---|---|
| Automatisch Type: | Hand |
| Eigenschappen: | Gemakkelijk, kosten neer te werken |
Golf Kartonnen Vakje die en Machine 300 vouwen lijmen Bladen/Min
| Sleutelwoorden: | flexoomslag gluer |
|---|---|
| Naam: | kartondoos die machine maakt |
| Materiaal: | golfkarton |
Golf de Matrijzensnijmachine van 220V 380V voor Golfdozen
| Naam: | De hete Druk die van Verkoopflexo Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Stabiel en Duurzaam, Efficiency |

