Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ carton folding gluing machine ] bij elkaar passen 47 producten.
Tp-Cr Automatische de Machine Volledige Geautomatiseerde Controle van Omslaggluer
| Type van Machine: | De Gealigneerde Machine van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Functies: | van karton aan karton |
| Installatie: | Beschikbaar aan berichtingenieurs, vrije installatie |
Kartonkarton het Maken de Omwenteling van Slotter Six Shafts van de Machinerdc Flexo Printer
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Gealigneerde Flexo-Omslag Gluer 300 bladen/min Flexo-Druk dieMatrijzensnijmachine inlassen
| Na de Garantiedienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Vervangstukken |
|---|---|
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Volledige automatische, Volledige geautomatiseerde controle, hoge snelheid, het stabiele lopen |
| Drukprecisie: | ±0.5mm |
De Enige Schacht Dubbele Slotter van 250 Bladmin box folder gluer machine
| Naam: | De automatische Machine van de Omslaggluer van de Kartondoos |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Voeder: | De Voeder van de loodrand |
PLC de Druk die van Controleflexo Volledige Automatisch van de Matrijzensnijmachine inlassen
| Gebruik: | kartondoos die machine maakt |
|---|---|
| Functies: | Het voeden, Druk, het Snijden, het Vouwen, het Lijmen |
| Type: | Éénmalige Pasmachine |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Machine van de Omslaggluer Stitcher van octrooicert de Automatische/Karton Stikkende Machine
| Naam: | automatische omslag gluer stitcher machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Toepassing: | Voor Kartondoos het Stikken |
15KW automatische Machine Twee van Omslaggluer Stitcher in Één Karton Stikkende Machine
| Naam: | De automatische Machine van Omslaggluer Stitcher |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Golf van de Omslaggluer FFG Caser Slotter van Flexo niet van de Verbrijzelingsvoeder de Matrijzensnijmachine
| Toepassing: | Voor kartondoos die de industrie maken |
|---|---|
| Type: | Flexoomslag Gluer, Gevalmaker |
| Het lijmen van Systeem: | Valco |
Machine 130m/min van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag voor Kartondoos die Gluer vouwen
| Naam: | Machine van Gluer van de hoge snelheids de Automatische Omslag |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |

