Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ carton folding gluing machine ] bij elkaar passen 47 producten.
50HZ kartonvakje Productiemachine 300 Blad/Min Flexo Printing Slotting Machine
| Naam: | Kartondoos productiemachine |
|---|---|
| De dienst: | ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsinstalla |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
1200x2400mm Flexo Printer Folder Gluer die, volledig Automatische Kartondoos Machine maken
| Naam: | automatische omslag gluer machine |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Automatische rang: | Volledige automatisch van karton aan Karton |
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |
Open/Dichte van de Omslaggluer van de Typedoos de Machine volledig Geautomatiseerd Controle
| Geautomatiseerde controle: | Ja, Industriële Geautomatiseerde Controle met Touch screen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Kartondoos die Machine maken |
| Hoogtepunt: | Volledig Geautomatiseerde Controle, snelle veranderingsorden |
8000kgs automatische Omslag Gluer 380V 50HZ voor Kartondoos het Lijmen
| Naam: | Automatische Omslag Gluer die, Kartondoos Machine lijmen |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
De Printer Slotter Die Cutter FFG Casemaker van Flexo van de kartondoos
| Naam: | Automatische Flexo-Omslag Gluer die, Kartondoos Machine vouwen |
|---|---|
| Merk: | Toprint |
| Fabrieksplaats: | Foshan, Guangdong, China |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |

