Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ fully automatic strapping machine ] bij elkaar passen 17 producten.
380V semi Automatische Doos Stikkende Machine Dubbele Servo Semi Auto Tweedelige Gezamenlijke Stitcher
| Drijftype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
|---|---|
| Toepassing: | Voor kartondoos het stikken |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
300sheets/min volledige automatische de Doossnijmachine 65mm van het matrijzensnijder Golfkarton
| Naam: | Automatische Roterende Matrijzensnijder |
|---|---|
| De dienst: | Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit Delenlevering en Etc…. |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Automatische Flexo-Druk die Machine 350 Bladen Min Fully Computerized Control inlassen
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer Slotter inlassen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam, Internationaal Merk |
Volledige Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 60mm met Vacuümoverdracht Arts Blade
| ceramische rol: | ja |
|---|---|
| Artsenblad: | Facultatief |
| Controle: | Gealigneerde Controle met Printer |
150kw automatisch Vouwend het Lijmen de Drukmateriaal van Machineflexo voor Golfkartondoos
| Naam: | Flexoomslag Gluer voor Kartondoos het Maken |
|---|---|
| Toepassing:: | Het maken van golfkartondozen |
| Functie: | Het voeden, Druk, het Inlassen, het Vouwen, het Lijmen |
300 bladen/min Golfvakje Matrijzensnijmachine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, of Aanpassing |
|---|---|
| Gewicht: | Het inlassen van Eenheidsgewicht is meer dan 10000KGS |
| Naam: | Fulllylijn die voor Kartondoos, Flexo-Omslag Gluer, de Golfsnijmachine van de Doosmatrijs maken |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |

