Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ fully automatic corrugated box making machine ] bij elkaar passen 37 producten.
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
de 60mm Golfmachine van de Doosdruk/Roterende Matrijzensnijmachine
| Naam: | Flexodruk die Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Van de Omslaggluer van Toprintflexo Golf het Kartondoos die 150kw Machine maken
| Naam: | De volledig Automatische Machine van Gluer van de Kartonomslag |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Gewicht: | 48-55tons |
Starpack Corrugated Box Printing Machine Fully Automatic 180 Sheet/min
| Naam: | De golfdruk die van Flexo van de Kartondoos Matrijzensnijmachine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| Voltage: | 220/380V of Douane |
Flexo Golfvakje Multikleur 300 van de Drukmachine Bladen/Min
| Naam: | De automatische Kleurendruk die van Flexo van de Kartondoos MultiMachine inlassen |
|---|---|
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Alle Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit |
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
De geautomatiseerde Golfdruk die van de Machine Gemotoriseerde Flexo van de Doosdruk Machine inlassen
| Naam: | De geautomatiseerde en Gemotoriseerde Druk die van Hoge snelheidsflexo Machine inlassen |
|---|---|
| Automatisch type: | Volledig Automatisch Type |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Al Noodzakelijke Documenten, snel slijtage-uit D |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
12kw golf de Snijmachineservobesturing van de Doosmatrijs met de Voeder van de Loodrand
| Naam: | De Druk die van Flexo van de servobesturingshoge snelheid Die-cutting Printer Slotter inlassen van M |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| garantie: | 1 jaargarantie |
machine van de flexodruk van 380V 50HZ Volledige Geautomatiseerde golf 300 Blad/Min
| Naam: | Flexodruk die Machine, Flexo-Printer die Slotter, Kartondoos inlassen Machine maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Stabiel en Duurzaam |
| Sleutelwoorden: | Kartondoos die Machine maken |

