Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ ce carton box strapping machine ] bij elkaar passen 48 producten.
Doos die van het servobesturings de Automatische Golfkarton de Besparing van de Machinearbeid maken
| Naam: | Doos die van het het Kartonkarton van de servobesturings de Hoge Vouwende Nauwkeurigheid tot de Omsl |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Volledig Automatisch Vastbindend Machine Gealigneerde 2KW voor Kartondozen
| Naam:: | Automatische het Vastbinden Machine, Kartondoos die Machine vastbinden |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Aandrijvingstype: | Elektrisch, Pneumatisch, Mechanisch |
Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 1200x2400mm voor het Maken van Kartondozen
| Naam: | Flexoomslag Gluer die, FFG, Kartondoos Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al soort die Kartondozen, Kartonindustrie maken |
| De dienst: | Technican Videosteun, Fabrieksregeling, Onlineondersteuning, Berichtingenieur voor Installatie en Op |
W Type volledig Automatische Pallet die Machine, 40 pallets/h-Krimpfolie Verpakkende Machine vastbinden
| Naam: | W Type volledig automatische pallet die machine, film verpakkende machine vastbinden |
|---|---|
| Voltage: | 220V 50HZ 1PH |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
500pcs/min semi Automatische Doos Stikkende Machine
| Naam: | Semi-auto Stikkende Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |
Golfkartondoos Volledige Automatische de Kleurendouane van de Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor maak Golfkartons |
| Automatisch type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
De Machine380v Stabiele Duurzaam van Ce 500pcs/Min Semi Auto Box Stitching
| Naam: | Semi-auto Stikkende Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| De dienst: | Videotechnische ondersteuning, Installatie & de Opleidende Dienst, Onlineondersteuning, het Opdragen |

