Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ automatic carton folding gluing machine ] bij elkaar passen 46 producten.
Stabiele Karton het Maken de Doos van het Machine Golfkarton volledig Automatische Productiemachine
| Naam: | Kartondoos die Machines, Flexo-Printer Slotter, Autoomslag Gluer, Automatische het Vastbinden Machin |
|---|---|
| Type: | Offline voor het maken van golfkartons |
| Automatisch Type: | Volledige Automatisch, Hoge snelheid |
Het volledige Automatische Flexo-de Machine van Omslaggluer het In orde maken Hoekknipsel Tellende Uitwerpen
| Naam: | De Fabrikanten van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Beschikbare berichtingenieur, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Volledige Automatische van de Omslaggluer van de Kartondoos Machine 60mm met Vacuümoverdracht Arts Blade
| ceramische rol: | ja |
|---|---|
| Artsenblad: | Facultatief |
| Controle: | Gealigneerde Controle met Printer |
1200x2400mm van de Omslaggluer van Hoge snelheidsflexo Golf het Kartondoos die Machine Machine maken
| Voorwaarde: | 100% gloednieuw |
|---|---|
| Ordeopslag: | meer dan 100.000 orden |
| Snelheid: | 300 bladen/min |
De Printer Slotter Die Cutter FFG Casemaker van Flexo van de kartondoos
| Naam: | Automatische Flexo-Omslag Gluer die, Kartondoos Machine vouwen |
|---|---|
| Merk: | Toprint |
| Fabrieksplaats: | Foshan, Guangdong, China |
Ce-het Kartondoos die van Gluer van de Servobesturingshoge snelheid Golfomslag Machine maken
| Kader: | Dikte 6070mm |
|---|---|
| Elektrische Delen: | Internationale Eerste Merken zoals Siemens, Danfoss |
| Snelheid: | 300sheets/min |
Hoge Veiligheidsdocument Karton het Maken Machine om Golfkartons Te maken
| Naam: | Automatische Golfkarton het Maken Machine |
|---|---|
| Type: | Voor maak Golfkartons |
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
Automatische Flexo-Printer Slotter Machine, Strapper van Omslaggluer Gealigneerde Machine
| Sleutelwoorden: | De Machine van Gluer van de doosomslag |
|---|---|
| Hoogtepunten: | Gealigneerde Controle, sparen loonkosten en ruimte |
| Dikte: | Kaderdikte 6070mm |
De semi Automatische Machine van Omslaggluer/onregelmatige Kartondoos die Machine 1000KG vouwen
| Naam: | Semi Automatische Automatische Vouwende het Lijmen van Omslaggluer Machine |
|---|---|
| Automatisch type: | semi automatisch |
| Gedreven Type: | Elektrisch, Pneumatisch, Hydraulisch, Mechanisch |

