Alle producten
-
flexoomslag gluer
-
automatische omslag gluer
-
De Machine van Gluer van de doosomslag
-
flexoprinter slotter
-
flexodruk die machine inlast
-
Karton het Maken Machine
-
De golfmachine van de Doosdruk
-
de golfsnijmachine van de doosmatrijs
-
Semi Automatische Doos Stikkende Machine
-
Automatische het Vastbinden Machine
-
de machine van de fluitlamineerder
-
Kartonproductielijn
-
Jordan CustomerDe machine om geen grote sluiting sinds zo vele jaren te hebben, het is zeer stabiel en kosten sparen. -
De Klant van ThailandDe machine zeer goed tot nu lopen, en de dienst die zijn goed, zouden wij met hen willen opnieuw werken, u danken!!! -
De Klant van MaleisiëBinnen vorige 2,5 jaar, kochten wij machine 3 van Toprint, verdienden zij ons vertrouwen en wij zouden met hen voor lange termijnen willen werken.
Contactpersoon :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
zoekwoorden [ 900x2000mm paper carton box making machine ] bij elkaar passen 7 producten.
Het Document van Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Kartonvakje die Machine maken
| Grootte: | 900x2000mm |
|---|---|
| Toepassing: | De verpakkingsindustrie van de kartondoos |
| Materiaal: | Karton |
380V volledig Automatische Kartondoos die tot Machine 60mm maakt Pizzadoos die Machine maakt
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch Type: | Volledig-automatisch |
Volledig Automatische Kartondoos die Machine, de Pizzadoos maken die van 380V 60mm Machine maken
| Naam: | De volledige Automatische Doos die van Hoge snelheidscartn Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | Voor Al Soort Kartondozen het Maken |
| Automatisch type: | Volledig-automatisch |
Van de Omslaggluer van Toprintflexo Golf het Kartondoos die 150kw Machine maken
| Naam: | De volledig Automatische Machine van Gluer van de Kartonomslag |
|---|---|
| Automatische rang: | Volledige automatisch met industriële computercontrole |
| Gewicht: | 48-55tons |
1200x2400mm Geautomatiseerde Golf de Machine Volledige Automatisch van Omslaggluer
| Toepassingen: | Het golfkartondoos druk en vouwen |
|---|---|
| Max. Grootte: | 1200x2400mm |
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300 vellen/min |
Golfkartonvakje Machine 60mm 70mm van Omslaggluer 300 Bladen/Min
| Lichaam dikte: | 6070mm hangen van model af |
|---|---|
| Snelheid: | Ontwerpsnelheid 300sheets/min |
| Elektrisch merk: | Al Internationaal Prima Merk |
Het volledige Automatische Flexo-de Machine van Omslaggluer het In orde maken Hoekknipsel Tellende Uitwerpen
| Naam: | De Fabrikanten van Gluer van de Flexoomslag |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ of Douane |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Beschikbare berichtingenieur, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
1

